Humanitarci u akciji

I ove školske godine učenici i učitelji naše škole željeli su u ovo predblagdansko vrijeme svojom gestom nekoga obradovati i razveseliti. Odlučili su se da će prikupljati igračke, školski pribor i odjeću za štićenike SOS Dječijeg sela Lekenik.                      Tijekom ožujka i travnja marljivo su prikupljali potrepštine koje će biti korisne mališanima dječjeg sela. Jučer 16.4.2019.  mala  školska delegacija uputila se je u Lekenik kako bi dostavila svoju donaciju i kako bi se upoznali sa životom mališana u selu.

Ponosni smo na svoje učenike koji su se odazvali ovoj lijepoj akciji i prikupili zavidnu količinu raznih potrepština.

Mališanima u Lekeniku, njihovim tetama i brojnom osoblju koje se brine za njih želimo sretan Uskrs i što veselije dane u njihovim životima!

Da bi vidjeli ostale slike kliknite na ovu sliku!

objavio: Vera Mađerić   datum: 17. 4. 2019.