OBAVIJEST

Zbog najavljenog štrajka učitelja dana 2. prosinca 2019. nastava u područnoj školi te u 4. razredu matične škole neće se održati

Učenici 1., 2. i 3. razreda matične škole nastavu imaju po rasporedu, a učenici 5., 6., 7. i 8. razreda imat će nastavu HJ, POVIJESTI I MAT do 12:30. Raspored će biti prema dogovoru s nastavnicima.

Za sve učenike koji dolaze u školu bit će organiziran prijevoz i prehrana.

Kontakt osoba za pružanje informacija vezanih uz održavanje štrajka je ravnatelj škole Branko Šepović, a možete se obratiti na telefon 044/672-155 ili na adresu elektroničke pošte branko.sepovic@skole.hr.

Zbog najavljenog štrajka učitelja dana 19. studenoga 2019. nastava u područnoj školi, 4.,5., 6., 7. i 8. razredu se neće održati

Učenici 1., 2. i 3. razreda matične škole nastavu imaju po rasporedu.

Za sve učenike koji dođu u školu bit će organiziran prijevoz i primjeren oblik odgojno- obrazovnog rada.

objavio: Administrator   datum: 29. 11. 2019.