REZULTATI NATJEČAJA za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa

Rezultate natječaja možete vidjeti u prilogu pod nazivom REZULTATI NATJEČAJA

1.      Učitelj/ica tehničke kulture – 1 izvršitelj/ica za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa, na određeno u trajanju od 12 mjeseci, puno radno vrijeme

Uvjeti:

-          prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 126/12-pročišćeni tekst, 94/13)

Uz zamolbu kandidati su dužni priložiti: životopis, dokaz o stručnoj spremi, presliku domovnice, presliku rodnog lista.

Rok za prijavu je osam (8) dana od dana objave poziva. Prijave slati na adresu: Osnovna škola Jasenovac, Braće Radić 145, 44 324 Jasenovac, s naznakom: „Za poziv“.

Poziv vrijedi od 20. rujna 2013. do 27. rujna 2013.

Nepotpune i nepravodobne prijave se neće razmatrati.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Ravnatelj:

Branko Šepović, prof.

Priloženi dokumenti:
rezultati_natjecaja_-_SO_-_ucitelj_TK.doc (25.00 KB)

objavio: Administrator   datum: 2. 10. 2013.