KONSTITUIRANO VIJEĆE UČENIKA

Konstituirajuća sjednica Vijeća učenika naše škole održana je 15. listopada.

Vijeće učenika čine predstavnici razrednih odjeljenja od 1. do 8. razreda matične škole.

Fotografije.

Ljupka Šepović, Danijela Šalindrija, Matija Jurić, Borna Markulin, Adrijana Drnić, Mia Radić, Lucija Šepović i Tomislav Topalović te predstavnici Područne škole Puska: Marija Kozić i Nikolas Pavlović.

Za predsjednika je izabran Tomislav Topalović, učenik 8. razreda a za zamjenicu Adrijana Drnić, učenica 5. razreda.

Ovlasti Vijeća učenika regulirane su Statutom škole a ravnatelj je pozvao predstavnike na što bolju suradnju. Na sjednici su predstavnici Područne škole Puska zatražili od ravnatelja da im se osiguraju bolji radni uvjeti odnosno da se izvrše određeni radovi na samoj zgradi škole te da se kupi oprema za kvalitetnije održavanje nastave. Ravnatelj je nazočne predstavnike upoznao s Pravilnikom o kriterijima za izricanje pedagoških mjera.

Dogovoreno je da će se i nadalje organizirati plesne večeri u suradnji s Osnovnom školom Rajić

objavio: Alenka Šašinović   datum: 17. 10. 2015.