PŠ PUSKA

U školskoj godini 2023./2024. ima nas 11:

3 učenika u prvom  i 3 učenika u trećem razredu, učiteljica nam je Vesna Vidaček

u drugom i 2 učenika u četvtom razredu, učiteljica nam je Dragana Majstorović .

Terenska nastava na Strugu

3.6.2013. učenici PŠ Puska zajedno sa učenicima matične škole održali su terensku nastavu na Strugu

Jutros smo se svi sa strepnjom probudili i uplašeno gledali u nebo.

Hoće li padati kiša?

Današnji školski zadatak je terenska nastava na Strugu.

Okupili smo se ispred škole i krenuli u Krapje u Park prirode Lonjsko polje. Nakon obilaska parka prirode odlazimo na Strug.

Tu započinje prava avantura.

Kiša nije padala, ali su nas pratili sivi oblaci.

U prirodnom okruženju imali smo nastavu prirode i društva, hrvatskog jezika, matematike, glabene kulture i tjelesnog.

Okušali smo se i u ribičiji i moramo se pohvaliti bilii poprilično uspješni u tome.

U tjelesnim aktivnostima bili smo jako maštoviti. Skakali smo u vrećama, obručima gađali prepreke, igrali twister, potezali se, igrali izbijancije, utrkivali na zanimljive načine.

Osjetili smo veselje i radost druženja sa prijateljima iz matične škole. Nadamo se da će takvih druženja biti još mnogo, ali da će nas slijedeći puta vrijeme ipak malo bolje poslužiti.

objavio: Administrator   datum: 3. 6. 2013.