PŠ PUSKA

U školskoj godini 2023./2024. ima nas 11:

3 učenika u prvom  i 3 učenika u trećem razredu, učiteljica nam je Vesna Vidaček

u drugom i 2 učenika u četvtom razredu, učiteljica nam je Dragana Majstorović .

LIDRANO 2014.

20. 1. 2014. održano je gradsko natjecanje LIDRANO 14

OŠ Novska u Novskoj.

U scenskom i dramskom izričaju nadmetali su se učenici 3. i 4. razreda PŠ Puske zajedno s učenicima OŠ Novska i OŠ Lipovljani.

U skupnom nastupu prikazali smo priču o izmjeni godišnjih doba pod nazivom "Šu šu priča" koju je osmislila učiteljica Vera Mađerić.

U samostalnom nastupu predstavila se je učenica 4. razreda Arijana Kozić monologom Sanje Pilić "Znatiželjni crv" koju je također pripremila učiteljica Vera Mađerić.

Moramo reći da smo bili jako sretni, jer smo nastupali na pravim kazališnim daskama novljanskog kina.

Nakon pogledanih svih predstava prosudbeno povjerensto je pohvalilo male glumce koji su izvodili "Šu šu priču", a učenicu Arijanu Kozić predložili za odlazak na županijsko natjecanje LIDRANO14 koje će se održati u Sisku.

ČESTITAMO!

objavio: Administrator   datum: 31. 1. 2014.