Radionice

RADIONICE

TKO ČITA (NE) SKITA

IZRADA SLIKOVNICE

13. studenog učenici 1. - 4. razreda  sudjelovali su u radionici u povodu Mjeseca hrvatske knjige, na prijedlog učiteljica izrađivali smo slikovnicu, a radionica se vodila pod nazivom Tko čita (ne) skita. Učenici prvoga i drugog razreda zajedno su izrađivali slikovnice, svaki je učenik dobio jednu rečenicu priče koju je zatim nacrtao, obojao i prepisao na papir. Nakon radionice radove smo izložili na platnu u holu škole, a poslije su ih učiteljice spojile u slikovnice, tako da je svakli razred imao svoju slikovnicu. Učenici trećeg i četvrtog razreda izrađivali su samostalno svoje vlastite slikovnice. svaki je učenik morao nacrtati i obojati barem četiri slike te uz njih napisati tekst, učiteljice su ih zatim spojile u slikovincu, tako da je svaki učenik imao svoju slikovnicu. Slikovnice smo izložili na platnu u holu škole.

objavio: Ivan Marenić   datum: 14. 11. 2013.