Erasmus+ projekt "Accept me as I am"

Osnovna škola Jasenovac sudjele u Erasmus+ projektu "Accept me as I am" zajedno sa školama iz Rumunjske, Grčke, Španjolske, Italije i Litve.

Od 20. do 26. 3. domaćin je bila španjolska regija Murcia, grad San Pedro del Pinatar.

Detaljnije pogledajte pod Opširnije.

Učenice Eny Levstek, Mia Milović, Veronika Đilas i Ljupka Šepović uz voditelje Branka Šepovića, Gorana Rukavinu i Nevena Šepovića su putem radionica i prezentacija razmjenjivale svoja iskustva na temu prihvaćanja različitosti i uvažavanja drugih i drugačijih. što je i glavni cilj ovoga projekta. Uz to, sudionici su se upoznali sa bogatom poviješću, turističkim atrakcijama i znamenitostima ove regije, a prema riječima ravnatelja Branka Šepovića najviše veseli međusobno druženje i sklapanje novih poznanstava i prijateljstava među svim sudionicima. "Proveli smo prekrasnih 6 dana, zajedno radili i družili se. Veseli nas što je idući susret vrlo brzo - početkom svibnja naša škola je domaćin projektu" - rekao je ravnatelj Šepović.

FOTOGRAFIJE

objavio: Alenka Šašinović   datum: 29. 3. 2022.